Viro - Eesti tulostettava versio I yhteystiedot  EESTI  KEELES  IN ENGLISH PÅ SVENSKA AUF DEUTSCH       Liviko AlcoStore
ViroWeb 
haku
sivukartta
ViroWeb uusi versio
aloitussivu
kilpailu ViroWeb kilpailu!
majoitus
ruoka ja ravintolat
aktiivinen loma
ostokset ja palvelut
muoti ja vaatteet
kauneudenhoito
viihde ja vapaa-aika
terveyspalvelut ja kylpylät
kokoustilat ja juhlapalvelut
autoilu ja liikenne
nähtävyydet
teatteri ja musiikki
liikeyhteydet ja yritykset
Viro tietoa
EstCott loma-asunnot
Helsinki-Tallinna laivat
- Eckerö Line
- Linda Line
- SuperSeaCat
- Tallink Silja
- Viking Line
konsertit ja tapahtumat
laivaliikenne Viron saarille
lentoliikenne
matkatoimistot ja
matkanjärjestäjät
sää sää Virossa
Viron matkailulinkit
nettikartat Virosta
veneilijän linkit Viroon
kaupunkien väliset etäisyydet Virossa
matkailu-uutiset
keskustelu
kuvagalleria
ViroWeb A-Ö
Fritidshus i Estland






EstCott - loma-asunnot Virossa EstCott - loma-asunnot Virossa EstCott - loma-asunnot Virossa

Tammikuun kysymys: Kuinka monta neliömetriä on EstCott kohteen nro 1036 (Lomamökki - Leisi) pinta-ala?
Vastausvaihtoehdot
: 50, 80 tai 100 m2. Vastauksen löydät EstCott OÜn kotisivulta www.estcott.com
Palkintona on 150 euron arvoinen EstCott Oü:n lahjakortti.
Valitse vastaus:
Nimesi:
Sähköpostiosoitteesi:
  Vialliset tai ei -toimivassa muodossa annetut sähköpostiosoitteet eivät osallistu kilpailuun. Lue kilpailuun osallistumisen ehdot sivun lopusta.
Joulukuun kilpailun arvonnassa onnekkaita olivat Henri Holopainen, Lassi Järvelin, Marjo Lassila ja Veli-Matti Keski-Nikkola. Onnea voittajille!

ViroWeb esittelee Kuressaare Linnahotell
Kuressaare Linnahotell, Lasteaia 7, Kuressaari, Saarenmaa
kartta sijainti kartalla
Puh: +372 453 1888, Faksi: +372 453 3688
Lähetä sähköpostia
www.linnahotell.com
Kuressaare Linnahotell Kuressaare Linnahotell
Kuressaaren Linnahotelli - Kuressaaren Kaupunginhotelli - on valmistunut vuonna 2002. Hotellin sijainti on erinomainen - keskustassa Raatihuoneentorin ja Piispanlinnan välissä. Ympäristössä on paljon kauppoja ja ravintoloita. Hotellissa on yhteensä 18 huonetta, joista 7 on sviittiä/perhehuonetta (lisävuoteen mahdollisuus). Huoneiden varustus: TV, puhelin, internet, suihku (4 sviittiä, joissa kylpyamme). Kuudessatoista huoneessa on parveke/terassi. Virkistävä kahvihetki hyvän kahvin kera. Kokoustila (40 m2) sopiva enint. 30 henkilölle. Sauna on hotellin kellarikerroksessa - tunnelmallinen mm. syksy- ja talvi-iltaisin. Parkkipaikkoja hotellin alueella yhdelle bussille ja viidelle henkilöautolle. Lue lisää...
majoitus > hotelli


Kilpailuehdot: kilpailu kestää tammikuun 2008 loppuun. Palkinto seuraavan kuun ensimmäisenä arkipäivänä. Voittajan nimi julkaistaan ViroWebissä ja voittajalle ilmoitaan sähköpostitse.

Et voi vastata kilpailuun nimimerkillä. Voitto luovutetaan vain etu- ja sukunimellä vastanneelle. Antamasi sähköpostiosoitteen tulee olla toimiva ja sellainen johon viesti tulee myös perille. Viallisella tai ei toimivassa muodossa annetulla sähköpostiosoitteella annetut vastaukset eivät osallistu kilpailuun.

Ilmoitamme kaikille vastanneille sähköpostitse kilpailun arvonnasta. Mikäli et halua saada viestiä kilpailun arvonnasta... älä osallistu! Muuta mainospostia tai ns. roskapostia emme lähetä. Voit poistaa sähköpostiosoitteesi postituslistastamme, saatuasi seuraavan kuun alussa viestin palkinnon arvonnasta, käyttäen viestissä olevaa linkkiä. ViroWeb ei luovuta sähköpostiosoitettasi kolmannelle osapuolelle.

Antamasi tiedot tallentuvat huipputurvalliselle Foral Design OY:n ylläpitämälle palvelimelle Suomessa.

Kilpailu - ViroWeb - kuukauden kilpailut

SuPerAlko
Etsi ViroWebistä!

PULLAPÄÄN MÖKIT EstCott


lisää yritys

  ViroWeb - viimeksi liittyneet
 
  Kent Kotimajoitusi - Pärnu
  NailSpa - kauneussalonki, Tallinna
  Huoneisto Pikk katu - Pärnu
  Kaksio Lõuna - vuokrattava huoneisto, Pärnu
  Kauneussalonki Võlumaa - Pärnu
  Valge Varese Trahter - kievari, Saarenmaa
  Raadimõisa Hotell - hotelli Tartto
  Olde Hansa - keskiaikainen ravintola ja kauppa
  Restoran Clazz - ravintola, Tallinna
  Kaubamaja - tavaratalo, Tallinna ja Tartto